Bizim Için

BEHİ şirketi 1996 yılında daktilo, fotokopi v.s. gibi küçük hizmetler sunan küçün bir ofisin açılmasıyla kuruldu. O zamanlarda yüce “Müşteri”me dürüst ve onurlu hizmet vereceğime dair teminat olarak verebileceğim hiç birşeyim yoktu, ismim “BEHİ”den başka. Müşterilerimde görmüş olduğum her bir ihtiyaçlarına yardımcı olabilme, onların bitmez-tükenmez sorularına cevap bulma ve onların problemlerini kendi problemim gibi kabul edip çözüm bulma çabalarım şu anda BEHİ şirketini binlerce müşteriye – özel ve tüzel kişi ve kuruluşlara hitap eden büyük bir idareye dönüştürdüler.

Şu anda BEHİ şirketi Şirket kuruluşları ve yönetimi; Muhasebe hizmetleri; Gümrük müşavirliği; Tercüme ve evrak tasdik takip işleri; Askerlik tesçili için dosya hazırlığı; Bulgaristan Cumhuriyeti’nde vatandaşlık ve oturma izinleri almak; Nakliye, Lojistik ve Kuriye hizmetleri; Kırtasiye malzemeleri ticareti; Emlakçılık, ve yurt içinde ve diğer ülkelerde eğitim sağlama hizmetleri vermektedir. Modern ve üstün teknolojik yapıya sahip olup çeşitli alanlarda marka olmuş en iyi kuruluşlarla işbirliği yapmaktadır.

Geçen bunca yıldan sonra, gururla vermiş olduğum teminatın değdiğini söyleyebilirim – BEHİ artık bir marka’dır. DOĞRULUK ve DÜRÜSTLÜK anlamına gelen bir MARKA.

Behide Çauşeva